Nela so šialeným úspechom odštartovala slovenské turné

„Najlepšia šou akú som v živote videla!“ „Svetová šou aká sa pri slovenských spevákoch len tak nevidí!“ „Fenomenálny koncert, mala som zimomriavky!“ „Jedným slovom – dokonalá!“ Aj s takýmito slovami odchádzali nadšení fanúšikovia z koncertu Nely Pociskovej v Martine, ktorým odštartovala svoje turné Nela Live Tour 2013.

Vypredaná sála, standing ovation už na začiatku koncertu a šou, ktorá sa v našich zemepisných šírkach len tak nevidí! Nadupaná šou, ktorá sa môže rovnať koncertom svetových hviezd. Na dve hodiny ovládli pódium nielen hity a skladby Nely Pociskovej, ale aj excelentní tanečníci Slovenského divadla tanca, špičkoví hudobníci a svetelná šou, ktorá v každej skladbe vyrazila dych novými efektmi! Vypredanému hľadisku predstavila Nela najmä skladby zo svojho albumu War, obľúbené skladby Listen, Kým tu si či energický tanečný song Let Me Entertain You. Došlo aj na hity Neviem sa nájsť a  So In Love, ktoré spolu s Nelou odspievalo aj publikum. K aktuálnej novinke Mysterious Boy si prizvala na pódium tanečnú skupinu Evita, martinské víťazky tanečnej súťaže organizovanej v spolupráci s Radiom Expres. Koncert ukončila skladba Vyznanie a neutíchajúci niekoľko minútový potlesk nadšeného a dojatého publika.

Nela sa na hudobnej scéne pohybuje už niekoľko rokov, na jej prvé koncertné turné si fanúšikovia museli počkať až do týchto dní. O tom, že čakanie sa vyplatilo sa ako prví presvedčili priaznivci z Martina, kde 3. novembra Nela odštartovala svoje turné Nela Live Tour 2013. Koncertná šnúra bude pokračovať po slovenských mestách v priebehu celého novembra a vyvrcholí štyrmi, už v tomto momente vypredanými, bratislavskými koncertmi začiatkom decembra.

Nela Live Tour 2013:
6. 11.     Liptovský Mikuláš
8. 11.     Poprad
11.11.    Levice
12.11.    Trenčín
15.11.    Banská Bystrica
17.11.    Rimavská Sobota
20.11.    Rožňava
22.11.    Košice
24.11.    Bardejov
26.11.    Michalovce
28.11.    Trnava
29.11.    Bratislava
1.12.      Bratislava
7.12.      Bratislava
8.12.      Bratislava


Tanečný klub Evita, jeden z víťazov tanečnej súťaže organizovanej v spolupráci s Radiom Expres.

T

04.11.2013