Koncertné šialenstvo pokračuje aj v ďalších mestách!

Nela má za sebou prvý týždeň koncertného turné po Slovensku. V Martine, Liptovskom Mikuláši, Poprade a v Leviciach ju privítali vypredané sály a najmä skvelí fanúšikovia! Atmosféra, ktorú ste vytvorili na koncertoch bola neuveriteľná, veľká vďaka!

Vynikajúci boli aj tanečníci, víťazi tanečnej súťaže, ktorí na jednotlivých koncertoch predviedli, že na Slovensku je plno mladých talentovaných ľudí! Tanečný klub Evita, tanečná skupina Rebels, Glams a BM Generation - ďakujeme a držíme palce do budúcnosti!

Počas dvojhodinového koncertu si získala Nela fanúšikov nielen skvelými speváckymi a tanečnými výkonmi, ale aj svetelnou šou.  Pri tanečných hitoch ju sprevádzali špičkoví tanečníci Slovenského divadla tanca, v pomalších predviedli svoje umenie hudobníci zo sprievodnej kapely.  Nadšeným fanúšikom Nela zaspievala viac ako pätnásť skladieb, medzi nimi napríklad aj So In Love, Mysterious Boy, Listen, ale aj Leto skončilo, Neviem sa nájsť či Vyznanie.

Koncertné turné je len vo svojej prvej polke! Na skvelé hudobné večery sa môžu tešiť ešte fanúšikovia počas celého novembra. Kompletný zoznam miest turné nájdete v Calendari.

Liptovský Mikuláš

 

 

 

Poprad

 


 

12.11.2013